Σάββατο, 28 Ιουλίου 2007

Διοικητικό Συμβούλιο Θητεία 01/09/2007 έως 31/08/2009

Μετά τη Γενική Συνέλευση του συλλόγου στις 28/07/2007 ψηφίστηκε το ακόλουθο διοικητικό Συμβούλιο:

Κούστας Νικ. Κώστας Πρόεδρος
Κούστας Βασ. Nίκος Αντιπρόεδρος
Κούστα Μαρία Γ . Γραμματέας
Ρήγας Ηλίας Ταμίας
Τσιριμώκου Μαρία Υπεύθυνη Γυναικών
Καλαρύτης Παναγιώτης Μέλος
Σμάνης Νίκος Μέλος
Αποστολόπουλος Βασίλης Μέλος
Παναγιώτου Γρηγόρης Μέλος




Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου