Πέμπτη, 28 Ιουλίου 2011

Διοικητικό Συμβούλιο Θητεία 01/09/2011 έως 31/08/2013

Μετά τη Γενική Συνέλευση του συλλόγου στις 28/07/2011 ψηφίστηκε το ακόλουθο διοικητικό Συμβούλιο:
Κούστας Νικ. Κώστας Πρόεδρος
Χαλαζιας Τάκης Αντιπρόεδρος
Λινάρδου Αγγελική Γ . Γραμματέας
Ρήγας Ηλίας Ταμίας
Λινάρδου Μαρία Μέλος
Κώστας Ντρέλιας Μέλος
Σμάνης Νίκος Μέλος
Καραβασίλης Θεόδωρος Μέλος
Παναγιώτου Γρηγόρης Μέλος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου