Παρασκευή, 2 Αυγούστου 2013

Διοικητικό Συμβούλιο Θητεία 01/09/2013 έως 31/08/2015

Μετά την ψηφοφορία στη Γενική Συνέλευση του συλλόγου στις 02/08/2013 ψηφίστηκε το ακόλουθο διοικητικό Συμβούλιο:

Λινάρδου Αγγελική Πρόεδρος
Παναγιώτου Γρηγόρης Αντιπρόεδρος
Κούστας Κώστας Γραμματέας
Ρήγας Ηλίας Ταμίας
Παναγιώτου Γιώργος Μέλος
Λινάρδου Μαρία Μέλος
Κούστας Λεωνίδας Μέλος
Κούστα Ασημίνα Μέλος
Θόδωρος Καραβασίλης Μέλος