Κυριακή, 2 Αυγούστου 2015

Διοικητικό Συμβούλιο Θητεία 01/09/2015 έως 31/08/2017

Μετά την ψηφοφορία στη Γενική Συνέλευση του συλλόγου στις 31/07/2015 ψηφίστηκε το ακόλουθο διοικητικό Συμβούλιο:

Λινάρδου Αγγελική Πρόεδρος
Κούστας Κώστας Αντιπρόεδρος
Λινάρδου Μαρία Γραμματέας
Ρήγας Ηλίας Ταμίας
Κούστας Νίκος Μέλος
Παναγιώτου Γιώργος Μέλος
Κοντομηνάς Φώτης Μέλος
Σπανός Αλέξανδρος Μέλος
Αποστολακόπουλος Κώστας Μέλος

Κούστας Θανάσης Αναπληρωματικό Μέλος