Τρίτη, 28 Ιουλίου 2009

Διοικητικό Συμβούλιο Θητεία 01/09/2009 έως 31/08/2011

Μετά τη Γενική Συνέλευση του συλλόγου στις 27/07/2009 ψηφίστηκε το ακόλουθο διοικητικό Συμβούλιο:
Κούστας Νικ. Κώστας Πρόεδρος
Χαλαζιας Τάκης Αντιπρόεδρος
Λινάρδου Αγγελική Γ . Γραμματέας
Ρήγας Ηλίας Ταμίας
Μαρία Κούστα Μέλος
Κώστας Ντρέλιας Μέλος
Σμάνης Νίκος Μέλος
Αποστολόπουλος Βασίλης Μέλος
Κωστάκη Ειρήνη Μέλος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου